Авторизація
Забули пароль
Введіть свій логін / електронну адресу
Якщо ваш логін / електронна адреса вже зареєстрований, вам на пошту прийде лист з паролем.
Реєстрація
Ім'я *
Країна
Фамилия *
Прізвище
Електронна адреса / логін *
Спеціалізація лікаря*
Пароль *
Місце роботи
Повторити пароль*
Захисний код*
* - ообов'язкові поля для заповнення

Кадрова політика

Нобель - це перш за все команда висококваліфікованих, досвідчених, компетентних фахівців.

Вигідною відзнакою нас від інших компаній є те, що ми створили умови для максимальної реалізації потенціалу наших співробітників, надаючи можливості для професійного і кар'єрного зростання кожного всередині компанії.

Процес підбору та працевлаштування

Одне з основних завдань, яке ми ставимо перед собою - створення ефективної команди, яка здатна реалізувати наші амбітні цілі.

Пошук та залучення перспективних, висококваліфікованих фахівців і створення максимально сприятливих умов для їх подальшої самореалізації - один з інструментів виконання даного завдання.

Якщо Ви хочете реалізувати себе і плануєте свою подальшу кар'єру в команді професіоналів - ми будемо раді співпрацювати з Вами. Впевнені, що Ви гідно поповните команду ініціативних, відповідальних, творчих співробітників, які володіють сучасними технологіями продажів і високими фармацевтичними знаннями, а також є справжніми майстрами своєї справи.

Навчання та розвиток персоналу

Компанія Нобель реалізує комплексну програму навчання і заохочує професійний та особистісний розвиток персоналу на всіх рівнях організаційної структури, підвищення ключових компетенцій співробітників, що дозволяє покращувати якість надання послуг та обслуговування клієнтів.

В рамках корпоративної програми навчання кожен співробітник Компанії отримує рівні можливості проходження профільного навчання, поглиблення необхідних знань для виконання своїх функціональних обов'язків. У корпоративній програмі навчання ми надаємо місце як внутрішньому, так і зовнішньому навчанню, що передбачає залучення до процесу навчання кращих зовнішніх тренерів, найдосвідченіших співробітників компанії з метою обміну досвідом та насиченням знаннями.

Швидкий пошук препаратів