Авторизація
Забули пароль
Введіть свій логін / електронну адресу
Якщо ваш логін / електронна адреса вже зареєстрований, вам на пошту прийде лист з паролем.
Реєстрація
Ім'я *
Країна
Фамилия *
Прізвище
Електронна адреса / логін *
Спеціалізація лікаря*
Пароль *
Місце роботи
Повторити пароль*
Захисний код*
* - ообов'язкові поля для заповнення

Чутливість трихомонад до метронідазолу, орнідазолу, інгібіторів протонної помпи пантопразолу таі езомепразолу in vitro

31.08.2016

Aksoy Gökmen A , Girginkardeşler N , Kilimcioğlu AA , Şirin MC , Özbilgin A
Katip Celebi University Faculty of Medicine, Department of Medical Microbiology, Izmir, Turkey.
aaksoygokmen@hotmail.com.
Mikrobiyoloji Bulteni [2016, 50(1):133-139]

Сучасне лікування трихомоніазу базується на використанні похідних 5-нітроімідазолу. Хоча метронідазол є надійним, недорогим і дуже ефективним проти анаеробних мікроорганізмів і найпростіших, розвиток метронідазол-резистентних штамів T.vaginalis представляють все більш серйозну проблему. Нітроімідазоли є сполуками, що мають хімічну структуру azomycin (2-нітроімідазолу) і походять із штамів Streptomyces. Бензімідазол, який знаходиться в структурі інгібіторів протонної помпи, також присутній і в інших компонентах, які мають антіпротозоальную активність. У цьому дослідженні вивчалась чутливість T.vaginalis in vitro до метронідазолу, орнідазолу, і інгібіторів протонної попи, які вивчаються останнім часом в якості протипротозойних агентів, пантопразол і езомепразол. Значення мінімальної інгібуючої концентрації (MIC) і мінімальної летальної концентрації (MLC) цих агентів проти цього штаму визначали методом розведення в 24-лункових культуральних планшетах in vitro. Результат оцінювали через 24, 48 і 72 годин після інкубації. МІК значень і MLC в метронідазол/орнидазол в 72 (гу) годину були виявлені в кількості 50 мкг/мл і 100 мкг/мл, відповідно. В результаті штам T.vaginalis, використаний в дослідженні, був чутливий до метронідазолу і орнідазолу, до того ж, було вирішено, що пантопразол і езомепразол були також ефективні та можуть бути використані в якості альтернативних лікарських засобів. Проте, в подальшому необхідне вивчення протипротозойних ефектів інгібіторів протонної помпи.

http://europepmc.org/abstract/med/27058337

Швидкий пошук препаратів
Останні статті
12.06.2012
Алора-седативний монокомпонентний препарат на основі екстракту пасифлори, що часто призначається лікарями.
12.06.2012
Більшість грибкових захворюванні мають виражену сезонність зараження і загострення процесу. Щорічно зростання попиту на протигрибкові препарати починається з березня-квітня з поступовим наростанням аж до липня.
12.06.2012
Неврастенія - це одна з форм неврозу, з якою стикалася більшість з нас. Це, перш за все, реакція нашої нервової системи на перевтому.
12.06.2012
Респіраторні віруси (у тому числі вірус грипу) найбільш часто розмножуються в епітелії верхніх відділів дихальних шляхів і проникають в організм саме через зруйновані епітеліальні клітини носоглоткового кольца.Первое, що рекомендується пацієнтам при ГРВІ - багато гoрячего пиття. У кожній чашці препарату «Тайлолфен Хот »знайдеться все необхідне для полегшення стану пацієнта.
11.06.2012
ОНІХОМІКОЗ - типово антропонозное захворювання, джерелом зараження яким завжди є хвора або перехворів цим захворюванням людей. Зараження оніхомікозом відбувається при безпосередньому контакті хворого або, частіше, при користуванні предметами, всіяні патогенними грибками.