Авторизація
Забули пароль
Введіть свій логін / електронну адресу
Якщо ваш логін / електронна адреса вже зареєстрований, вам на пошту прийде лист з паролем.
Реєстрація
Ім'я *
Країна
Фамилия *
Прізвище
Електронна адреса / логін *
Спеціалізація лікаря*
Пароль *
Місце роботи
Повторити пароль*
Захисний код*
* - ообов'язкові поля для заповнення

Комбінація бета-лактамних антибіотиків з макролідами оптимальний вибір для лікування пневмонії

24.03.2016

За даними ретроспективного дослідження Медичного центру дитячої лікарні (Цинциннаті, штат Огайо, США), діти старшого шкільного віку, госпіталізовані з приводу пневмонії, які отримували комбінацію β-лактами + макролід, виписувалися зі стаціонару раніше, ніж пацієнти, які отримували тільки β-лактамний антибіотик, при цьому не спостерігалося істотних відмінностей у тривалості перебування в стаціонарі при призначенні монотерапії та комбінованого лікування у дітей до 6 років.

Подібні відмінності в результатах, найімовірніше, були пов'язані з більш високою частотою бактеріальних інфекцій, викликаних атиповими патогенами, у дітей старшого віку.

призначення цефалоспоринів

Було відібрано більше 20 тис. пацієнтів у віці від 1 до 18 років, госпіталізованих з негоспітальною пневмонією за 3-річний період. Найбільш часто призначалися цефалоспорини як ізольовано, так і в комбінації з макролідом. В цілому 24% дітей отримували комбіновану терапію.

Основними критеріями оцінювання були тривалість перебування в стаціонарі і повторна госпіталізація протягом 14 днів після виписки.

Середня тривалість перебування в стаціонарі склала 2 дня. В цілому, в порівнянні з дітьми, які отримали тільки β-лактамний антибіотик, пацієнти, яким під час вступу призначався β-лактам + макролід, значно рідше потребували додаткових днів перебування у лікарні.

У дітей віком від 12 до 18 років, які отримували комбіновану терапію, потреба в додаткових днях госпіталізації була на 31% нижче в порівнянні з їх однолітками.

У 6 і 11-річних дітей ймовірність подовження стаціонарного лікування була на 15% нижче. При цьому у дітей у віці від 1 до 5 років комбінована терапія не чинила суттєвого впливу на тривалість перебування в стаціонарі.

Автори відзначають, що результати їх дослідження поширюються на дітей, госпіталізованих в стаціонари з негоспітальною пневмонією, без ускладнень, при відсутності супутньої патології.

За матеріалами J Pediatr 2012.

Швидкий пошук препаратів
Останні статті
12.06.2012
Алора-седативний монокомпонентний препарат на основі екстракту пасифлори, що часто призначається лікарями.
12.06.2012
Більшість грибкових захворюванні мають виражену сезонність зараження і загострення процесу. Щорічно зростання попиту на протигрибкові препарати починається з березня-квітня з поступовим наростанням аж до липня.
12.06.2012
Неврастенія - це одна з форм неврозу, з якою стикалася більшість з нас. Це, перш за все, реакція нашої нервової системи на перевтому.
12.06.2012
Респіраторні віруси (у тому числі вірус грипу) найбільш часто розмножуються в епітелії верхніх відділів дихальних шляхів і проникають в організм саме через зруйновані епітеліальні клітини носоглоткового кольца.Первое, що рекомендується пацієнтам при ГРВІ - багато гoрячего пиття. У кожній чашці препарату «Тайлолфен Хот »знайдеться все необхідне для полегшення стану пацієнта.
11.06.2012
ОНІХОМІКОЗ - типово антропонозное захворювання, джерелом зараження яким завжди є хвора або перехворів цим захворюванням людей. Зараження оніхомікозом відбувається при безпосередньому контакті хворого або, частіше, при користуванні предметами, всіяні патогенними грибками.