Авторизація
Забули пароль
Введіть свій логін / електронну адресу
Якщо ваш логін / електронна адреса вже зареєстрований, вам на пошту прийде лист з паролем.
Реєстрація
Ім'я *
Країна
Фамилия *
Прізвище
Електронна адреса / логін *
Спеціалізація лікаря*
Пароль *
Місце роботи
Повторити пароль*
Захисний код*
* - ообов'язкові поля для заповнення

Нобель - генеральний спонсор аптечного саміту

30.12.2015

10 грудня компанія Нобель була генеральним спонсором на аптечному саміті України-2015. Це одна з найважливіших подій на фармацевтичному ринку.

У програмі саміту була представлена цікава доповідь голови представництва, пана Джема Демірджі на тему: «Екскурс турецьким фармринком», в якій була озвучена загальна інформація про ринок, дистрибуції, рітейл, а також інновації у сфері охорони здоров'я. У кулуарних обговореннях ця доповідь саміту була визнана кращою.

компанія Нобель була генеральним спонсором  на аптечному саміті України-2015 компанія Нобель була генеральним спонсором  на аптечному саміті України-2015

компанія Нобель була генеральним спонсором  на аптечному саміті України-2015

Швидкий пошук препаратів
Останні статті
12.06.2012
Алора-седативний монокомпонентний препарат на основі екстракту пасифлори, що часто призначається лікарями.
12.06.2012
Більшість грибкових захворюванні мають виражену сезонність зараження і загострення процесу. Щорічно зростання попиту на протигрибкові препарати починається з березня-квітня з поступовим наростанням аж до липня.
12.06.2012
Неврастенія - це одна з форм неврозу, з якою стикалася більшість з нас. Це, перш за все, реакція нашої нервової системи на перевтому.
12.06.2012
Респіраторні віруси (у тому числі вірус грипу) найбільш часто розмножуються в епітелії верхніх відділів дихальних шляхів і проникають в організм саме через зруйновані епітеліальні клітини носоглоткового кольца.Первое, що рекомендується пацієнтам при ГРВІ - багато гoрячего пиття. У кожній чашці препарату «Тайлолфен Хот »знайдеться все необхідне для полегшення стану пацієнта.
11.06.2012
ОНІХОМІКОЗ - типово антропонозное захворювання, джерелом зараження яким завжди є хвора або перехворів цим захворюванням людей. Зараження оніхомікозом відбувається при безпосередньому контакті хворого або, частіше, при користуванні предметами, всіяні патогенними грибками.