Авторизація
Забули пароль
Введіть свій логін / електронну адресу
Якщо ваш логін / електронна адреса вже зареєстрований, вам на пошту прийде лист з паролем.
Реєстрація
Ім'я *
Країна
Фамилия *
Прізвище
Електронна адреса / логін *
Спеціалізація лікаря*
Пароль *
Місце роботи
Повторити пароль*
Захисний код*
* - ообов'язкові поля для заповнення

Аллергия: механизм развития болезни

11.01.2012

ua Аллергия в наше время встречается в несколько раз чаще, чем всего несколько десятилетий тому назад.

Більше за темою
Мелбек розчин
30.05.2012
Початкове та короткочасне симптоматичне лікування ревматоїдного артриту, болю при остеоартритах (артрози, дегенеративні захворювання суглобів), анкілозивного спондиліту.
Швидкий пошук препаратів
Останні новини
12.06.2012 16:40
Алора-седативний монокомпонентний препарат на основі екстракту пасифлори, що часто призначається лікарями.
12.06.2012 15:30
Більшість грибкових захворюванні мають виражену сезонність зараження і загострення процесу. Щорічно зростання попиту на протигрибкові препарати починається з березня-квітня з поступовим наростанням аж до липня.
12.06.2012 15:10
Неврастенія - це одна з форм неврозу, з якою стикалася більшість з нас. Це, перш за все, реакція нашої нервової системи на перевтому.
12.06.2012 13:00
Респіраторні віруси (у тому числі вірус грипу) найбільш часто розмножуються в епітелії верхніх відділів дихальних шляхів і проникають в організм саме через зруйновані епітеліальні клітини носоглоткового кольца.Первое, що рекомендується пацієнтам при ГРВІ - багато гoрячего пиття. У кожній чашці препарату «Тайлолфен Хот »знайдеться все необхідне для полегшення стану пацієнта.
11.06.2012 15:40
ОНІХОМІКОЗ - типово антропонозное захворювання, джерелом зараження яким завжди є хвора або перехворів цим захворюванням людей. Зараження оніхомікозом відбувається при безпосередньому контакті хворого або, частіше, при користуванні предметами, всіяні патогенними грибками.